Ionizátor vody

Nejrychlejší cesta k odkyselení

Rychlá pomoc, efektivní řešení

Seznamte se s ionizátorem

Prakticky všechny degenerativní onemocnění, včetně rakoviny, artritidy, srdečních onemocnění, ledvinové a žlučové kameny, dokonce i zubní kazy jsou spojeny s nadměrnou kyselostí v těle. Tělo si vyrábí kyseliny samo, zásady je třeba dodávat stravou. Vše s pH pod 7 nás překyseluje. Voda tvoří 60-70% lidského těla. Voda z kohoutu má pH 6,5-7. Běžnou vodou zásaditosti nedosáhneme. Ionizátor je přístroj, který dokáže vodu z kohoutku přeměnit na 2 oddíly vody, z nihž každý má jiné pH. Při procesu elektrolýzy vzniká zásaditá voda - tzv. Živá voda s pH 9-10 a druhá voda s pH 3-4. ta je kyselá a je nazývána Mrtvou vodou.

Zásaditá voda je vhodná k pití a zvyšuje pH v těle, což brání rozvoji nemocem. V zásadité vodě zůstávají minerály a stopové prvky. Daleko lépe se dokáže vstřebat do buněk a tkání v těle, než voda s neutrálním pH.

Kyselá voda působí dezinfekčně - dá se jí otírat poraněná kůže, kloktá se či desinfikuje povrchy. V kyselé vodě jsou nahromaděny těžké kovy.

Ionizátor vody za nejnižší cenu

Co se týče ionizátorů na výrobu alkalické vody, v České republice jich není příliš mnoho. Za tuto cenu jde o nejlevnější ionizátor u nás, přitom je stejně efektivní, jako výrobky, které se dají koupit kolem 6000 korun. Jedná se o výrobek, dodávaný ze Španělska, který na základě elektrolýzy dokáže vyrobit za 15 minut 1l živé vody a 0,5 litru vody mrtvé. Elektrody jsou vyrobeny z nerezu a titanu.

Jedná se o výrobek bez časovače, takže je potřeba čas nastavit například na kuchyňské minutce nebo budíku na telefonu. Hlavní předností výrobku je, že má keramický filtr, který již nemusíte nikdy měnit (náhradní filtry u jiných přístrojů vychází na 400 - 800kč).

Výrobek plní výborně svou funkci, takže je vhodný pro každého, kdo nechce dávat desetitisíce do nového přístroje.

pH vyrobené vody se odvíjí od doby, po kterou přístroj pracuje. V každém městě má voda z kohoutku trochu odlišné pH. Přibližné hodnoty po 20 minutách (živá voda pH 9, mrtvá voda pH 5), po 30 minutách (živá voda pH 10, mrtvá voda pH 4). Přístroj může pracovat nepřetržitě po dobu max 40 minut!!!!! Poté vzniká voda s pH nad 10, která se k pití již nedoporučuje.

K přístroji jsou dodávány lakmusové papírky, abyste si ověřili výsledné pH pro vodu u Vás doma. V případě dotazů mne kontaktujte po 16 hodině na telefoním čísle 604 66 58 54 nebo dotazníkem níže. Chtěla bych uvést, že nejsem eshop, nebo velkoprodejce. Prodávám za stejnou cenu, jako výrobce... lidem, kteří mají o přístroj opravdový zájem a nechtějí platit další tisícovky jen za reklamu. Na výrobek je záruka 24 měsíců, výrobek je nutno zaslat  k reklamaci výrobci. Nicméně nejde o složitý přístroj a závady vyřeší zkušený elektro opravář.

Dodávaný ionizátor ze Španělsa

Dodávka: Ionizátor, filtrační medium - nemusí se měnit, lakmusové papíry

Rozdíl hodnot na lakmusových papírcích po 25 minutách.(modré pH - zásaditá, červená kyselá)

Tabulka užití vody dle jejího pH

Cena s možností výběru dopravy a platby

 Posílám s pojištěním na 3000kč

po odeslání formuláře vám příjde email s informacemi


Osobní převzetí

Možnost osobního převzetí v Ostravě Bártovicích nebo Zábřehu (+50Kč)

2.500,-  Kč

Platba dobírkou

platba 300,- Kč za dopravu předem na účet a 2.500,- Kč v hotovosti České poště

Doručení na adresu či poštu - balík křehké


2.800,-  Kč

Doručenie na Slovensko

Platba 15 EUR vopred na účet a 100 EUR  v hotovosti poště


115 EUR

Mám zájem o Ionizátor

Informace z internetu o živé vodě

Živá a mrtvá voda - známe je z pohádek... Když hrdinovi useknou hlavu, je potřeba ho nejprve polít mrtvou vodou, aby hlava opět srostla s tělem. A když se poté polije i vodou živou, tak hrdina znovu ožije. Objev, který ještě za dob Sovětského svazu učinili pracovníci u vrtných věží ve stepích Uzbekistánu, přitom ukázal, že na onom pohádkovém mýtu je pravdy daleko víc, než byste čekali...

Naftaři totiž používali k chlazení vrtných souprav vodu s přebytkem záporných iontů. Zjistili, že chladí vrtné soupravy lépe než voda obyčejná. Do této vody ve velkých nádržích se pak někdy chodili i koupat, protože jiná k dispozici nebyla. Cítili se po těch koupelích natolik skvěle na těle i na duchu, nečekaně rychle se jim třeba hojily praskliny na kůži, o něž neměly při své práci nouzi, že to nemohlo ujít jejich pozornosti. Následný výzkum pak zjistil neuvěřitelný léčebný potenciál vody upravené elektrolýzou.

Elektrickým proudem lze totiž vodě dodat vlastnosti od silné kyselosti po silnou zásaditost, tzv. ji aktivovat a vyrobit buď vodu "mrtvou" (kyselou) nebo "živou" (zásaditou). Elektrolýza probíhá v nádobě, rozdělené polopropustnou přepážkou (ta oddělí anodovou část od katodové). V každé části musí být jedna nerezová elektroda, do níž se přivádí stejnosměrné napětí 220 voltů. Přepážka nebrání proudění elektrického proudu, brání však promísení obsahů obou částí. Záleží přitom na kvalitě přepážky, jak dlouho bude proces probíhat. Čím kvalitnější přepážka je (třeba sintrované sklo), tím menší je ohřev a doba elektrolýzy se prodlužuje. Při použití třeba celofánu či plátna je ohřev větší a doba kratší (10 až 15 minut); zde je také nutné vodu po vypnutí elektrického proudu okamžitě přelít do jiné nádoby.

Vodu nelze chápat jen jako chemickou látku složenou ze dvou molekul vodíku a jedné kyslíku. Stačí pod mikroskopem porovnat molekulu vody, do níž byl nejprve ponořen třeba květ narcisu, s molekulou vody, do níž jste předtím vložili květ růže. Každá bude jiná, jak ukázaly pokusy. Nebo zkuste vodě nadávat... Budete-li vodu zkoumat pod velkým zvětšením přes mikroskop, uvidíte soustavu krystalů. Jestliže jim pak začnete nadávat, začnou měnit tvar! Voda je zkrátka schopná přijmout konkrétní informaci. I svěcená voda, požehnaná knězem, nevyužívá nic jiného než právě tento princip. A my, ať věřící či nevěřící, reagujeme stejně - informace, obsažená ve vodě, se na nás přenáší, ať už v pozitivním či negativním smyslu.

Díky tomu a díky svým vlastnostem mají živá i mrtvá voda široké použití. Přestože se jedná o silný louh (pH až 11) u živé vody a kyselinu (pH až 2,5) u vody mrtvé, lze oběma například zcela bezpečně vypláchnout oči. Je vynikající třeba pro diabetiky, k léčbě bércových vředů, mrtvou vodou v některých zdravotnických zařízeních sterilizují nástroje...

Proč pít živou vodu? Poměr mezi kyselým a zásaditým prostředím v lidském organismu má zásadní vliv na životní pochody v našem těle. Standardní pH krve se pohybuje od 7,3 do 7,45 a tělo se vždy snaží udržovat jeho hodnotu v tomto rozmezí. Po požití kyselinotvorných potravin (obilí, maso, káva, alkohol, cukr...) proto využívá k jejich neutralizaci zásaditých látek, jež si bere z tkání. To vede ke slepování krvinek, postupným deformacím buněk a změnám ve tkáních, jež nazýváme nemocemi. Chronické překyselení pak vede ke vzniku mnoha degenerativních nemocí (dna, cukrovka, nemoci jater, ledvin, žlučníku, močové a ledvinové kameny, kornatění tepen, poruchy srdeční činnosti a krevního oběhu, vysoký tlak, astma, migrény, zácpa, nádorová onemocnění). Pití živé vody pak napomáhá k udržení žádoucího pH v těle. Je schopno eliminovat chyby špatné životosprávy a psychických ataků moderní doby. Živou vodu lze pít prakticky bez omezení.

Alkalická ionizovaná voda vznikne v ionizátoru vody procesem elektrického dělení filtrované vody z vodovodu na alkalickou ionizovanou vodu a kyselou vodu. První ionizátor byl sestrojen v padesátých letech v Japonsku, výzkumy se zpočátku prováděly na rostlinách a živočiších. Příkladně v současné době někteří zahrádkáři používají kyselou vodu, aby uříznuté květiny ve vázách vydržely delší dobu svěží. Japonci po svých výzkumech s alkalickou vodou přišli k závěru, že ionizovaná voda je netoxická a zmírnila mnoho symptomů různých onemocnění u dospělých včetně rakoviny. V roce 1966 byl typ ionizátoru na alkalickou ionizovanou vodu registrován Ministerstvem pro zdraví a rehabilitaci v Japonsku.

Alkalická voda a její účinky

Alkalické vody (v 1 l vody více než 1 gram částic) neutralizují účinek kyseliny solné v žaludku (u jídla trvá neutralizační účinek déle), způsobují pokles hladiny cukru v krvi a jeho vylučování močí, což předurčuje jejich použití při cukrovce. Vhodné jsou i u nemocí dýchacích cest s produkcí hustého hlenu, zánětech močového měchýře (cystitid), dny, žlučových kamenů, chronickém zánětu žlučových cest. Solné vody (v 1 l vody více než 1 gram částic, zejména hydrogenuhličitanu sodného a draselného a ionty chloridu sodného) zvyšují sekreci žaludeční šťávy, koncentrované mají mírný projímavý účinek, jsou vhodné i při hypoaciditě (nedostatek kyseliny solné v žaludeční šťávě), chronické zácpě, nechutenství.

Alkalická voda - preventivní zdravotnický výdobytek naší generace

Je to mocný antioxidant, který naše tělo zásobuje dostatkem kyslíku, který nám následně dává energii. Vyrovnává pH našeho organismu, což pomáhá předcházet onemocněním. Má 6 krát silnější hydratační schopnosti jak obyčejná pitná voda. Všechny antioxidanty mají schopnost držet dodatečný elektron, to je typické i pro vitamíny A, C a E.

Je zázrakem, že i obyčejná voda z vodovodu se promění na antioxidant. Nejen to, že je účinným antioxidantem, ale jako tekutina s malými molekulami se také snadněji absorbuje do těla.

Závěr a pár slov o alkalické vodě na závěr

Živá - alkalická voda vám dopřeje tyto bonusy:

  • Přírodní antioxidant - voda aktivně odstraňuje z organismu volné radikály
  • Alkalizace - alkalické kovy ve vodě neutralizují nadměrný kyselý odpad
  • Detoxikace - očista trávicího traktu a střev vodou vyplaví toxiny a nestrávené látky
  • Kyslík je život - více molekul aktivního kyslíku ve vodě přináší buňkám energii
  • Níže povrchové napětí - alkalická voda se snadněji dostává do krve, čímž ji účinně ředí
Mějte rádi své tělo
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky